Odkryj historyczne piękno z tym wyjątkowym drukiem na płótnie przedstawiającym widok na Odrę z roku 1946. Zapewniamy, że ten druk na płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości dodaje elegancji każdemu wnętrzu.

Zachowując nostalgiczny charakter, ta fotografia ukazuje pozostałości zniszczonego mostu oraz gmach Izby Celnej w tle, co oddaje atmosferę minionych czasów. Jest to doskonały wybór dla miłośników historii oraz tych, którzy pragną dodać element z przeszłości do swojego współczesnego domu.

Dostępny w wielu rozmiarach, aby idealnie pasować do Twojej przestrzeni, nasz produkt jest idealny do stworzenia wyjątkowego punktu centralnego w Twoim salonie, przedpokoju czy biurze. Nie przegap okazji, by mieć część historii na swojej ścianie.

Kategoria Szczecin Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane