Odkryj marynistyczny urok i historyczną głębię z naszą wyjątkową fotografią Dar Pomorza z 1947 roku, prezentującą ten słynny trzymasztowy żaglowiec zacumowany w szczecińskim porcie. Druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości to idealny sposób, aby dodać klasyczny i elegancki element dekoracji do Twojego domu lub biura.

Ta ekskluzywna grafika dostępna jest w wielu rozmiarach, umożliwiając idealne dopasowanie do różnorodnych przestrzeni. Zanurz się w atmosferze minionej epoki morskiej i poczuj się jak część historii, patrząc na wyraziste detale i charakterystyczne linie słynnego żaglowca Dar Pomorza.

Wybierz nasz wydruk na płótnie premium, by podkreślić głębię czarno-białej fotografii, która przyciągnie uwagę i stanie się centrum konwersacji. Albo zdecyduj się na plakat na wysokiej jakości papierze, by dodać eleganckiego akcentu do każdej aranżacji wnętrzarskiej. Oba wybory stanowią doskonałą jakość, która przetrwa próbę czasu.

Kategoria Szczecin Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane