Odkryj Topografię Górskich Szczytów z naszą unikalną kolekcją, prezentującą urokliwy Świnica, jedną z perel Tatr Wysokich. Ta starannie wykonana grafika przedstawiająca szczyt o wysokości 2302 metry n.p.m., zachwyca detaliczną prezentacją rzeźby terenu z dwoma wierzchołkami, różniącymi się wysokością. Idealna dla miłośników gór i estetów ceniących sobie minimalizm oraz siłę wyrazu czerni i bieli.

Piękno tego produktu podkreśla elegancka paleta barw - klasyczne połączenie bieli i głębokiej czerni z akcentem koloru turkusowego oznaczającego szczyt. Jest to propozycja zarówno dla osób pragnących dodać swoim wnętrzom charakteru, jak i kolekcjonerów wyjątkowych przedstawień topograficznych map.

Oferujemy ten obraz w różnych rozmiarach, zarówno jako druk na płótnie premium, jak i jako plakat na papierze wysokiej jakości, co pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb. Świnica w tej artystycznej topografii będzie stanowiła wytworny element dekoracyjny każdej przestrzeni, a jej uniwersalna kolorystyka łatwo komponuje się z różnorodnym wystrojem.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą serią graficzną, która umożliwia stworzenie własnej galerii górskich szczytów, i zachęcamy do odkrycia innych produktów w ofercie. Znajdziesz u nas również inne wyjątkowe przedstawienia szczytów Tatr, dostępne w innych wersjach kolorystycznych.

Kategoria Świnica Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane