Odkryj pasję do klasycznych zawodów motocyklowych z 1933 roku dzięki naszemu wyjątkowemu drukowi na płótnie lub papierze wysokiej jakości. Ta historyczna fotografia przedstawia pełne emocji wyścigi motocyklowe, które odbyły się w Sosnowcu. Zachowane w klasycznym czarno-białym stylu, doskonale oddaje atmosferę tamtych czasów i jest idealnym dodatkiem do każdego wnętrza, szukającego odrobiny retro charakteru.

Zdjęcie ukazuje zaciętą rywalizację i dynamikę, z jaką motocykliści ścigali się na prostej, odkrytej przestrzeni toru. Widoczne stylowe motocykle i wyposażenie zawodników to nie tylko chwila sportowego ducha, ale również cenna lekcja historycznego designu. Ta kolekcjonerska pozycja to idealny wybór dla miłośników motorsportu oraz tych, którzy cenią sobie unikatowe dekoracje.

Nasz druk jest dostępny w wielu rozmiarach, aby idealnie dopasować się do Twojego wnętrza, niezależnie czy wybierzesz eleganckie płótno premium, czy plakat na papierze wysokiej jakości. Nie przegap okazji, aby uprościć sobie kawałek historii motorsportu bezpośrednio na ścianę!

Kategoria Sosnowiec Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane