Odkryj na nowo historię Sosnowca z unikatowym drukiem na płótnie przedstawiającym Ulicę Modrzejowską. Ten niezwykły obraz transportuje widza w czasie do roku 1934, prezentując tętniące życiem miasto w jego dawnej świetności.

Wyjątkowa jakość druku sprawia, że każdy detal epoki jest wyraźnie zaznaczony na płótnie premium lub wysoce jakościowym papierze jako plakat. To idealna propozycja zarówno dla koneserów historii, jak i tych, którzy pragną dodać swojemu wnętrzu charakteru retro.

Dostępny w wielu rozmiarach, ten ekskluzywny element dekoracyjny może stać się punktem centralnym salonu, biura, czy nawet miejsc publicznych. Ulica Modrzejowska na zdjęciu, zapełniona ludźmi i pojazdami, przypomina o bogatej kulturze i historii, które tworzą unikalną atmosferę każdego miejsca.

Kategoria Sosnowiec Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane