Odkryj urok przedwojennej Polski z naszym unikatowym drukiem na płótnie, przedstawiającym ulicę Modrzejowską w Sosnowcu. To nie tylko dekoracja, ale kawałek historii zamknięty w wysokiej jakości reprodukcji. Rok 1934 to czas zabytkowych kamienic i brukowanych ulic, których atmosferę można poczuć dzięki temu zdjęciu.

Zachwyć się każdym detalem na dostępnym w wielu rozmiarach druku premium. Wyjątkowa jakość naszego produktu pochodzi z użytych najlepszych materiałów – zarówno płótna premium, jak i papieru wysokiej jakości, które zapewniają głębię kolorów i trwałość na lata. Wrażenie, jakie robi ten druk, sprawia, że jest idealny zarówno dla miłośników historycznych widoków, jak i osób poszukujących oryginalnych elementów dekoracyjnych do swoich wnętrz.

Chwila zatrzymana w czasie na tej fotografii to wyjątkowy sposób na ozdobienie przestrzeni oraz dodanie nostalgicznej atmosfery każdemu pomieszczeniu. Prezentuje ona nie tylko architekturę, ale również życie codzienne tamtych czasów, z przechodniami i pojazdami sprzed dekad. Nostalgiczny plakat może być również doskonałym pomysłem na prezent dla każdego, kto ceni sobie historię Sosnowca i unikalne elementy dekoracyjne.

Kategoria Sosnowiec Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane