Odkryj historyczne piękno miasta z unikalnym drukiem na płótnie, przedstawiającym ulicę 3 Maja w 1933 roku. Ta wyjątkowa fotografia archiwalna, dostępna jako druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat, zabierze Cię w podróż w czasie do momentu uchwyconego prawie 90 lat temu. Szczegóły kompozycji, takie jak domy kolejowe wzdłuż ulicy oraz męczący się konny wóz, przywołują nastrój dawnej epoki, idealnie komponując się zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi wnętrzami.

Zatop się w nostalgii, wybierając ten wyrazisty obraz, który z pewnością będzie zdobił ściany zarówno w domach, jak i w biurach. Nasze produkty są dostępne w wielu rozmiarach, aby idealnie pasować do Twojej przestrzeni. Zainwestuj w dekorację, która jest nie tylko elementem dekoracyjnym, ale i kawałkiem historii. Ulica 3 Maja czeka, aby dodać charakteru i elegancji każdemu pomieszczeniu.

Kategoria Sosnowiec Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane