Odkryj piękno najwyższego polskiego szczytu Rysy, prezentowanego na naszym unikalnym produkcie Topografia Górskich Szczytów. Ten elegancki druk, przedstawiający topografię Rys, jest must-have dla każdego miłośnika gór. Zaprezentowany w biało-czarnej kolorystyce, idealnie wpasuje się w każde współczesne wnętrze.

Osiągający wysokość 2499m n.p.m., Rysy wznoszą się majestatycznie nad okolicą, a dzięki precyzyjnej topografii możemy dostrzec, jak imponująco przewyższają one swoim wysokim szczytem nad poziomem Morskiego Oka o ponad 1100m. Na dziele widoczny jest również fragment Czarnego Stawu pod Rysami, nadający kompozycji głębi i kontrastu.

Ponadto, nasze druki są dostępne w różnych opcjach - jako druk na płótnie, płótnie premium oraz na papierze wysokiej jakości jako plakat. Wszystkie opcje dostępne są w wielu różnych wymiarach, aby dopasować się do Państwa potrzeb. Zainteresowanych zachęcamy do odkrycia innych szczytów z całej kolekcji w różnorodnych wersjach kolorystycznych.

Kategoria Rysy Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane