Odkryj wieczne piękno historii Poznania z naszym ekskluzywnym drukiem na płótnie. Przedstawiamy Wieżę Górnośląską, ikoniczny zabytek architektury, który zdobił panoramę miasta. To zdjęcie z 1929 roku, uchwycone podczas Powszechnej Wystawy Krajowej, kryje w sobie wiele nieopowiedzianych historii - teraz możesz je mieć na swojej ścianie.

Zobacz unikalną konstrukcję Wieży Górnośląskiej, prezentującej stronę miasta, która niegdyś była centrum innowacji i postępu. W tle widoczna jest hala targowa, jak również tętniące życiem alejki, które odzwierciedlają ducha minionych czasów. To nie tylko dekoracja, to kawałek historii.

Plakat lub druk na płótnie premium o wysokiej jakości to idealny wybór dla miłośników historii, architektury oraz wszystkich, którzy pragną dodać swojemu wnętrzu elegancji i charakteru. Dostępny w wielu rozmiarach, by pasował do każdego pomieszczenia. Uwiecznij dzieje Poznania dzięki naszym reprodukcjom, które są świadectwem przeszłości i niezawodnym elementem dekoracyjnym.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane