Odkryj historyczne piękno Poznania z unikalnym drukiem na płótnie przedstawiającym Poznański Ratusz z 1929 roku. Ten zachwycający pejzaż miejski, ukazujący Ratusz widoczny z okna jednej z kamienic, przeniesie Cię w czasie do historycznego centrum Poznania, będąc nie tylko elementem dekoracyjnym, ale też oknem na przeszłość.

Ekskluzywny wydruk dostępny na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat, idealnie odwzorowuje epokowy charakter i architektoniczne szczegóły, które odzwierciedlają ducha tamtej epoki. Doskonale komponując się z różnymi stylami wnętrz, od nowoczesnych po klasyczne, stanie się wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia.

Wybierz rozmiar, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza, i pozwól, aby ten nostalgiczny widok Poznania był świadectwem niesamowitej historii i piękna miasta. Każdy detal tego zabytkowego ratusza został zadbany, dając Ci poczucie autentyczności i wprowadzając element retro w Twoim domu.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane