Odkryj historię Poznania z wyjątkowym drukiem na płótnie. Przenieś się w czasie do 1929 roku, dzięki szczegółowemu zdjęciu przedstawiającemu Plac Wolności - serce miasta pulsujące życiem miejskim. Poznaj architekturę epoki, uwiecznioną z niezwykłą starannością na tej wyjątkowej fotografii.

Doskonale odwzorowane detale pokazują budynek Arkadii, który historycznie pełnił funkcję teatru miejskiego. Ten szczególny druk stanowi idealne połączenie historii i estetyki, będąc unikatowym akcentem w każdym wnętrzu. Dostępny jako druk na płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, pasuje do wielu rozmiarów i ram, idealnie dopasowując się do indywidualnych potrzeb każdego miłośnika Poznania i historii.

Dzięki zaawansowanym technikom druku, wyraźne są każdy kontur budynków oraz scenki z życia codziennego, co sprawia, że każdy element tego dzieła staje się żywą opowieścią o życiu miejskim w dwudziestoleciu międzywojennym. To więcej niż dekoracja, to kapsuła czasu, która przenosi w inny wymiar, budząc nostalgiczne uczucia i zainteresowanie historią.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane