Przenieś się w czasie do złotej ery kolei dzięki naszemu wyjątkowemu drukowi na płótnie, który uchwycił historyczne lokomotywy na Międzynarodowej Wystawie Komunikacji i Turystyki w Poznaniu w 1930 roku. To zdjęcie zapewnia nie tylko wgląd w bogatą historię transportu kolejowego, ale również stanowi doskonałą dekorację dla każdego miłośnika pociągów i historii.

Oferowana reprodukcja wysokiej jakości dostępna jest zarówno na płótnie premium, jak i na papierze wysokiej jakości jako plakat, gwarantując, że detale takie jak lokomotywy Ty23, OKI27, Ok22 i TKh29 zostaną wiernie odwzorowane. Dostępne w wielu rozmiarach, te wydruki mogą być dostosowane do każdej przestrzeni, dodając charakteru i elegancji.

Nasz druk na płótnie lub papierze z pewnością stanie się centralnym punktem każdego wnętrza, oferując unikatowy akcent dla pasjonatów kolei i przyciągając uwagę gości. To nie tylko element dekoracyjny, ale i kawałek historii, który można podziwiać na co dzień w swoim domu lub biurze.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane