Odkryj historię polskiego lotnictwa dzięki temu unikalnemu zdjęciu pochodzącym z 1930 roku, uwieczniającym polożńskie samoloty typu PWS-20T. To fantastyczne ujęcie zarejestrowane zostało podczas Międzynarodowej Wystawy Komunikacji i Turystyki w Poznaniu, prezentując majestat dawnego lotnictwa.

Zachowaj część historii w swojej przestrzeni dzięki wydrukowi na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, który dostępny jest w wielu rozmiarach, dopasowanych do Twojego wnętrza. To zdjęcie stanie się znakomitym elementem dekoracyjnym dla miłośników historii, lotnictwa i kultury retro.

Nasze drukowane zdjęcia to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz odwzorowania, które przeniesie Cię w czasie do chwili, gdy polskie samoloty były źródłem narodowej dumy. Wybierz to zdjęcie jako element wystroju domowego lub doskonały prezent dla pasjonata historii lotnictwa.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane