Odkryj klimat zimowego krajobrazu sprzed lat, dzięki wyjątkowemu drukowi na płótnie przedstawiającemu Ulicę Fredry i tętniące życiem tor saneczkowy z 1935 roku. Ten uroczy pejzaż miejski, żywo oddający atmosferę tamtych lat, jest idealnym dodatkiem do każdej przestrzeni, przenoszącym nas w czasie do nostalgicznych chwil.

Nasze płótna premium oraz papier wysokiej jakości jako plakat są idealnym wyborem dla miłośników historia i nostalgii. Oferujemy różne rozmiary wydruków, które idealnie wpasują się w zarówno klasyczne jak i nowoczesne wnętrza. Dzięki zaawansowanej technice druku, zdjęcie zachowuje swoją autentyczną ostrość i głębię, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowym.

Wyobraź sobie ten vintage obraz zawieszony w Twoim salonie, biurze lub nawet restauracji - to nie tylko dekoracja, ale fragment historii, który może opowiadać niezliczone historie z przeszłości. Wybierz nasz druk, aby stworzyć niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane