Odkryj historię Poznania z naszym ekskluzywnym drukiem na płótnie przedstawiającym Plac Wolności w jego dawnej świetności. Ten zachwycający obraz, wykonany w 1925 roku, ukazuje klasyczną architekturę, z Budynkiem Arkadii dominującym w tle, który od dawna jest cennym elementem miejskiej przestrzeni.

Nasze płótna premium są idealne dla miłośników historii, architektury oraz wszystkich, którzy chcą dodać klasycznego charakteru swoim wnętrzom. Wybierz idealny rozmiar dla swojej przestrzeni i ciesz się wysokiej jakości reprodukcją historyczną, która przyciągnie spojrzenia wszystkich gości. Plac Wolności w całej swojej dawnej krasie to nie tylko dekoracja, to kawałek historii na Twojej ścianie.

Oferujemy reprodukcję na różnych formatach, w tym na papierze wysokiej jakości jako plakat, który można łatwo oprawić i zawiesić w wybranym miejscu. Każdy produkt jest starannie wykonany, aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość na lata.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane