Odkryj niepowtarzalny urok Poznania z lat 20. ubiegłego wieku dzięki temu zachwycającemu drukowi na płótnie. Przedstawia on nocny widok na Plac Wolności, serce miasta, gdzie historia łączy się z elegancją. Uwiecznione na fotografii sylwetki drzew i majestatyczne oświetlenie ulic tworzą atmosferę tajemniczości i nostalgię za minionymi epokami.

Na pierwszym planie zdjęcia widzimy pochłoniętych nocną aurą przechodniów, dodającymi życia do tej miejskiej sceny. W tle pięknie prezentuje się Arkadia, dumnie świadcząca o bogatej kulturalnej przeszłości Poznania jako dawny teatr miejski. Ten ekskluzywny druk, dostępny na płótnie premium oraz jako plakat na papierze wysokiej jakości, jest idealnym dodatkiem do każdego wnętrza pragnącego dotknąć historii i elegancji.

Przywołując na myśl czasy, w których Poznań rósł w siłę jako miejski ośrodek, ten unikatowy druk jest nie tylko dekoracją, ale i wezwaniem do refleksji nad przemijaniem - doskonałą opcją dla kolekcjonerów, miłośników historii i każdego, kto ceni sobie wartość artystyczną i historyczną w swoim otoczeniu. Wybierz spośród wielu rozmiarów i dopasuj do swojego gustu i przestrzeni.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane