Odkryj jedyny w swoim rodzaju druk na płótnie przedstawiający autentyczny obraz Placu Wolności w Poznaniu z 1940 roku. Ten nietuzinkowy kadr historii stanowi perfekcyjne odwzorowanie miejskiego krajobrazu z okresu II wojny światowej, ukazując ponadczasową architekturę oraz życie codzienne czasów minionych.

Nasz produkt to wysokogatunkowe płótno premium lub opcja nadruku na papierze wysokiej jakości, co zapewnia doskonałą ostrość detali i głębię kolorów czarno-białej fotografii. Oryginalna dekoracja ściana, która przeniesie Cię w czasie i dodatkowo uzupełni Twoją przestrzeń o element z historią w tle.

Zachowana na zdjęciu autentyczność epoki sprawia, że jest to idealny wybór dla kolekcjonerów, miłośników historii oraz każdego, kto chce dodać swojemu wnętrzu unikalnego charakteru. Dostępny w wielu rozmiarach - z łatwością dobierzesz druk, który najlepiej wpisze się w wymiary Twojej ściany.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane