Odkryj historyczne piękno Poznania z niezwykłym zdjęciem przedstawiającym dzielnicę Jeżyce w 1934 roku. Ta czarno-biała fotografia jest doskonałym wyborem dla miłośników historii oraz wszelkich entuzjastów urbanistyki. Wyjątkowy klimat tej fotografii, ukazującej zabytkową panoramę miasta, przeniesie Cię w czasie, oferując jednocześnie wysoką jakość wykonania, odpowiednią do eleganckich salonów i gabinetów.

Zachwyć się szczegółami, które ożywają na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat. Nasze produkty dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swojej przestrzeni. Jeżyce z 1934 roku to wyjątkowa dekoracja ścienna, która doda prestiżu każdemu wnętrzu.

Zainwestuj w element wystroju, który jest nie tylko ozdobą, ale i świadectwem przeszłości Poznania. Planując wystrój domu czy biura, pamiętaj o włączeniu elementów z głębią historyczną, które opowiadają historię i dodają charakteru każdej przestrzeni.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane