Zanurz się w przeszłości z tym unikatowym zjęciem Katedry św. Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim w Poznaniu, które zachwyca swoją historyczną wartością. Uchwycona została urokliwa architektura katedry, odzwierciedlająca jej stan z okresu międzywojennego, przed odbudową po zniszczeniach wojennych.

Plakat lub druk na płótnie przedstawiający tę zabytkową, monumentalną budowlę dostępny jest w wielu rozmiarach, zarówno na płótnie premium, jak i na papierze wysokiej jakości, co pozwoli dostosować go do każdego wnętrza. Jest to idealny wybór dla miłośników historii i architektury Poznania, a także znakomity element dekoracyjny dla domu czy biura.

Zachowując oryginalny klimat rzadko spotykanego widoku, niniejsze dzieło z 1924 roku przeniesie Cię w inne czasy i wzbogaci przestrzeń o historyczny charakter. Dzięki zaawansowanym technikom druku, każdy szczegół tej czarno-białej fotografii został oddany z najwyższą starannością, czyniąc go doskonałą repliką ówczesnej epoki.

Kategoria Poznań Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane