Wyścig Tatrzański 2

Kategoria Podhale i Tatry Ref AMA0093
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1930

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odkryj atmosferę historycznych wyścigów z naszą ekskluzywną kolekcją druków na płótnie i plakatów przedstawiających III Międzynarodowy Wyścig Tatrzański. Ten wyjątkowy moment z 24 sierpnia 1930 roku został uwieczniony na zdjęciu, które teraz może stać się częścią Twojego wnętrza. Ożyw historyczne emocje i elegancję minionych epok za sprawą dekoracji ściennej z naszej oferty.

Prezentowane zdjęcie oddaje ducha tamtych czasów – zobacz uważnie ubranych mężczyzn i kobiety, klasyczne samochody wyścigowe oraz niesamowitą architekturę drewnianego budynku w tle. Ta fotografia to nie tylko dekoracja, to kawałek historii motoryzacji i kultury. Doskonała jakość druku zarówno na płótnie premium jak i papierze wysokiej jakości, sprawi że obraz będzie wyglądał znakomicie w każdym pomieszczeniu.

Wybierz spośród wielu rozmiarów, aby dopasować go do swojego domu lub biura. Ten wyjątkowy druk na płótnie stanie się ponadczasowym dodatkiem do każdej kolekcji, przyciągając wzrok odwiedzających i będąc przedmiotem rozmów o pasjonującej epoce wyścigów samochodowych.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Ostatnio oglądane