Budowa kolejki na Kasprowy 4

Kategoria Podhale i Tatry Ref AMA0089
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1935

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odkryj historię polkich Tatr dzięki wyjątkowemu drukowi na płótnie lub jako plakat premium. Prezentujemy unikatowe zdjęcie dokumentujące budowę kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Fotografia pochodzi z 1935 roku, uwiecznia trud pracy ludzi, którzy przyczynili się do realiacji tego ambitnego projektu technicznego w sercu gór.

Zachwycająca czarno-biała fotografia przedstawia konstruktorów i robotników w ówczesnych ubraniach pracy, którzy dzielnie stawiają czoła górskim wyzwaniom. Uchwycona na zdjęciu scena to nie tylko świadek historii, ale również inspiracja dla miłośników gór i techniki. W tle majestatyczne szczyty Tatr tworzą doskonałe tło, nadając głębię i kontekst tej scenie pionierskiej pracy.

Nasze reprodukcje dostępne są w wielu rozmiarach, idealnie dopasują się do Twojego wnętrza, niezależnie od tego, czy preferujesz minimalistyczne dekoracje, czy klasyczne akcenty. Każdy druk wykonujemy z dbałością o szczegóły na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, abyś mógł cieszyć się wyjątkowym elementem dekoracyjnym w swoim domu czy biurze.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Ostatnio oglądane