Odkryj urok dawnych wypraw górskich dzięki naszemu drukowi na płótnie lub wysokiej jakości papierze jako plakat. Prezentowana fotografia ukazuje turystę wpatrzonego w pomnikową formację skalną – szczyt Mnicha, świetnie oddając atmosferę podróży wstecz do roku 1928. Zostań posiadaczem tego ponadczasowego widoku, który doskonale wpisze się w estetykę każdego wnętrza, przenosząc Cię w czasy klasycznego alpinizmu.

To nie tylko dekoracja, ale i historia zaklęta w obrazie. Jedyny w swoim rodzaju druk dekoracyjny idealnie odwzorowuje czasy, kiedy podbój szczytów był jeszcze wielką przygodą. Ten obraz to doskonała opcja dla miłośników gór, historii oraz dawnej fotografii. Dyskretny czarno-biały kolorystyka sprawia, że obraz będzie pasować do każdej przestrzeni, od tradycyjnych po nowoczesne wnętrza.

Wybierz format, który najlepiej pasuje do Twojego domu: od małego akcentu po dominujący element dekoracyjny. Z nami masz możliwość spersonalizowania rozmiaru i medium, aby uzyskać idealne dopasowanie do Twojego wnętrza. Każdy plakat alpinistyczny drukujemy z dbałością o szczegóły, abyś mógł cieszyć się wysoką jakością reprodukcji na lata. Rok zdjęcia: 1928

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane