Przenieś się w czasie do roku 1932 dzięki tej unikatowej fotografii, ukazującej historyczne samoloty podczas pokazów i inspekcji wojskowych. Właśnie ta czarno-biała fotografia wnosząca nostalgię i elegancję, jest doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza dla miłośników lotnictwa i historii.

Nasze druki na płótnie oraz płótna premium są wykonywane z użyciem najwyższej jakości materiałów, gwarantując trwałość oraz głębie kolorów, mimo ich monocentryzm. Oferujemy również ten wzór jako estetyczny i trwały plakat na papierze wysokiej jakości, który jest doskonałym wyborem dla tych, którzy preferują tradycyjne rozwiązania dekoracyjne.

Aby sprostać różnorodnym gustom i potrzebom wyposażenia wnętrz, nasze produkty dostępne są w wielu rozmiarach – od małych akcentów biurowych, po duże ozdoby salonowe. Każda z opcji druku pozwala w pełni docenić detale i atmosferę tamtych lat.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane