Odkryj historię z niezwykłym wydrukiem, który przeniesie Cię w czasie prosto na rynek w Nowym Targu z roku 1930. Każdy miłośnik historii i unikalnych widoków miejskich doceni to historyczne zdjęcie, przedstawiające charakterystyczny ratusz miejski. Jest to wyjątkowa szansa, aby posiadać kawałek historii Nowego Targu w swoim domu lub biurze.

Wydruk dostępny jest w formie druku na płótnie, płótna premium lub wysokiej jakości plakatu na papierze, co pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza i gustu. Plakat prezentuje żywą scenerię rynku z początku XX wieku, z motywami, które przeniosą Cię w nostalgiczny klimat przeszłych lat. Znakomity jako element dekoracyjny lub jako prezent dla kogoś, kto ceni sobie historyczną architekturę i klimat dawnych czasów.

Zachowując wysoką jakość i dbałość o szczegóły, ten wydruk stanowi perfekcyjny wybór dla kolekcjonerów i osób poszukujących wyjątkowych dekoracji ściennych. Dostępny w wielu rozmiarach, możesz wybrać idealny wymiar, aby udekorować swoje przestrzenie mieszkalne lub komercyjne. Zachwyć się detalami uchwyconymi przez obiektyw z 1930 roku, które teraz mogą zdobić Twój dom lub miejsce pracy.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane