Odkryj historyczny moment na lotnisku dzięki temu wyjątkowemu drukowi! Prezentujemy dający do myślenia obraz z 1932 roku, przedstawiający pilota i mechanika przy pracy nad przygotowaniem samolotu do odlotu. Ten pełen nostalgi za dawnymi czasami druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości wprowadzi ducha lotnictwa z początków XX wieku do każdego wnętrza.

Dostępny w wielu rozmiarach, nasz druk świetnie wpasuje się w różnorodne przestrzenie, od prywatnego gabinetu po profesjonalne miejsca takie jak biura firmowe czy kluby lotnicze. Jakościowe płótno premium oraz papier najwyższej klasy gwarantują doskonałą reprodukcję szczegółów i trwałość na lata. Ten unikatowy druk na płótnie przeniesie Cię w czasie, odwołując do złotej ery lotnictwa.

Zachwycający szczegóły i dokładnie odwzorowana scenka z pracy na lotnisku w Nowym Targu, oddają atmosferę pracowitego dnia, ukazując determinację i zaangażowanie ówczesnych ludzi lotnictwa. To nie tylko dekoracja ściany, ale także cenna lekcja historii i hołd dla pionierów nieba.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane