Przenieś się w czasie dzięki naszemu unikalnemu drukowi na płótnie lub papierze wysokiej jakości, który przedstawia historyczne zawody narciarskie z 1931 roku. Ten wyjątkowy moment został uchwycony na czarno-białej fotografii, pokazującej zawodników tuż przed startem Międzyokręgowych zawodów narciarskich, manifestującą sportowego ducha i determinację.

Oferowany produkt to doskonała dekoracja dla miłośników narciarstwa i historii sportu. Wybierz druk na płótnie premium albo jako plakat, by dodać swojemu wnętrzu nutę nostalgii i klasy. Każdy druk dostępny jest w wielu rozmiarach, aby idealnie pasował do przestrzeni twojego domu czy biura.

Wyraźnie widoczne liczby startowe oraz intensywne spojrzenia zawodników sprawiają, że ta fotografia to doskonały element inspirujący, który może być także pouczający dla młodych sportowców. Nie przegap okazji do posiadania kawałka historii sportu na ścianie – idealnego dla każdego entuzjasty zimowych dyscyplin.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane