Odkryj ponadczasowy urok i kulturę góralską z lat 30-tych XX wieku dzięki naszemu drukowi na płótnie lub na papierze wysokiej jakości w formie plakatu. To wyjątkowe zdjęcie przedstawia grupę górali na lotnisku w Nowym Targu, którzy witają ważną osobistość. Moment uchwycony w roku 1930, emanuje historycznym znaczeniem oraz autentyczną atmosferą tamtych czasów.

Odzwierciedlenie silnych tradycji i lokalnej społeczności, ta wyjątkowa fotografia jest idealnym wyborem dla miłośników historii i kultury góralskiej. Dostępny w wielu rozmiarach, nasz produkt sprawdzi się jako dekoracja wnętrz zarówno w stylu retro, jak i nowoczesnym. Dzięki możliwości wyboru pomiędzy drukiem na płótnie premium oraz papierze, możesz dostosować ten artystyczny akcent do własnego gustu i potrzeb.

Podkreśl swoje zainteresowanie historią i kulturą polską dzięki temu wyjątkowemu drukowi. Nie tylko wzbogaci on estetykę Twojego domu, ale stanie się również rozmówcą o bogatej przeszłości naszego kraju. Stań się częścią tej niezwykłej opowieści i dodaj historyczny akcent do swojej przestrzeni już dziś!

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane