Odkryj sielskie zimowe zabawy sprzed lat dzięki wyjątkowemu produktowi, który przeniesie Cię do serca polskich gór. Prezentujemy ekskluzywny druk na płótnie czy papierze wysokiej jakości jako plakat, który przedstawia dwóch chłopców zmierzających zaśnieżoną drogą na górkę, aby rozpocząć dzień pełen narciarskich przygód w Zakopanem. Fotografia datowana na rok 1925 doskonale oddaje atmosferę tamtych czasów.

Zostań właścicielem unikatowego fragmentu historii i przywołaj zachwycające chwile dziedzictwa kulturalnego w Twoim domu lub biurze. Nasze płótna premium oraz plakaty są dostępne w wielu rozmiarach, aby idealnie dopasować się do Twojego wnętrza. Wybierz ten nostalgiczny i pełen uroku element dekoracyjny, który będzie niezwykłą ozdobą i źródłem inspiracji dla każdego pokolenia.

Każdy druk wykonany jest z najwyższą starannością o detal, zachowując głębię i klarowność historycznego obrazu. To wyjątkowa okazja, aby mieć swój własny wycinek polskiej historii oraz kultury narciarskiej, który niezmiennie przetrwa próbę czasu. Zachęcajmy do pielęgnowania tradycji i wspominania piękna minionych epok z naszym wyjątkowym drukiem.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane