Odkryj zapomnianą historię sportów zimowych z unikalnym drukiem na płótnie przedstawiającym zawody skijöringowe z 1930 roku w malowniczym Zakopanem. To oryginalne zdjęcie, ukazujące skijöring - niesamowitą dyscyplinę sportową, gdzie narciarz jest ciągnięty przez pojazd, tutaj klasyczny samochód marki Fiat, zachwyci miłośników historii i sportów zimowych. Wyraźnie widoczna trybuna kibiców, flagi oraz majestatyczne Tatry w tle, tworzą niepowtarzalną atmosferę tamtego okresu.

Ta szczególna dekoracja ścienna dostępna jest w postaci druku na płótnie premium lub jako wysokiej jakości plakat papierowy, pasujący to każdego wnętrza, od nowoczesnego po tradycyjne. Dostępna w wielu rozmiarach, sprawdzi się zarówno w prywatnych kolekcjach, jak i jako ozdoba w przestrzeniach publicznych lub biurach. Zapewnij sobie kawałek historii narciarstwa i wyjątkową ozdobę ścian jednocześnie.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane