Odkryj historię sportów przy pomocy naszej ekskluzywnej oferty druków na płótnie oraz plakatów premium. Prezentujemy fotograficzną relację z wyścigu konnego o Wielką Nagrodę Tatr z roku 1935. Jest to unikatowy moment sportowej rywalizacji, ukazujący dynamikę i emocje towarzyszące zimowym wyścigom.

Ciesz się retro estetyką i historyczną atmosferą, która doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Nasze wydruki dostępne są na różnych rodzajach materiałów i w wielu rozmiarach, co pozwoli Ci dopasować je indywidualnie do swojej przestrzeni. Ta fotografia wysokiej jakości, prezentująca zaciętą walkę dżokejów, jest idealna dla miłośników historii, sportu i eleganckiego wzornictwa.

Wybierz klasyczny element dekoracyjny, który dopisze charakteru Twojej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy szukasz ozdoby do domowego biura, salonu, czy też przestrzeni komercyjnej, ta szczególna pamiątka jest w stanie przywołać ducha minionych epok.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane