Prezentacja zawodników

Kategoria Podhale i Tatry Ref AMA0077
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1935

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odkryj historyczny klimat Wielkiej Nagrody Tatr z 1935 roku, dzięki unikalnej fotografii przedstawiającej prezentację zawodników tuż przed wyścigiem. Ten monochromatyczny obraz, dostępny jako druk na płótnie, płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, dostarczy niepowtarzalną atmosferę każdemu wnętrzu.

Zanurz się w epoce klasycznych wyścigów i poczuj ducha sportowej rywalizacji, obserwując zmagania jeźdźców, uwiecznionych w czasie, gdy samochody były jeszcze rzadkością. Doskonały jako element dekoracyjny do domu, biura czy też jako prezent dla miłośnika historii motoryzacji i konnych wyścigów.

Każda reprodukcja jest starannie wykonywana, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu, który przenosi nas do chwili historycznej rywalizacji w zimowej aurze Tatr. Możliwość wyboru między różnymi rozmiarami pozwoli idealnie dopasować fotografię do przestrzeni, w której ma się znaleźć, zarówno w dużych formatach, jak i mniejszych odbitkach.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane