Przenieś się w czasie dzięki wyjątkowemu druku na płótnie lub papierze wysokiej jakości, przedstawiającemu górną stację kolejki linowej Kasprowy Wierch. Ta nostalgieczna fotografia z 1937 roku uwiecznia moment, gdy wagonik kolejki linowej dojeżdża do górnej stacji, przywołując na myśl zimowe podróże sprzed lat. Zdjęcie oddaje również szczegóły architektoniczne budynku obserwatorium meteorologicznego, które stanowi ważny punkt na fotografii i w historii polskich Karpat.

Produkt dostępny w różnych rozmiarach, jako druk na płótnie premium lub jako elegancki plakat, będzie doskonałym wyborem dla każdego miłośnika gór i historii. Odbicie klasycznego klimatu i detale techniczne sprzed dekad sprawiają, że jest to nietuzinkowy element dekoracyjny, który przyciągnie wzrok i wniesie do Twojego wnętrza ducha przeszłości.

Oryginalność i jakość wykonania potęguje unikatowe znaczenie tej fotografii, która idealnie sprawdzi się jako dekoracja domowa lub wyjątkowy prezent dla miłośnika historii i górskich krajobrazów. Nie przegap okazji, aby mieć u siebie fragment historii Polski.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane