Taternik na Kościelcu

Kategoria Podhale i Tatry Ref AMA0075
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1939

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Historia górskiej przygody ożywa na tej nostalgicznej fotografii przedstawiającej taternika na wschodniej ścianie Kościelca. Uchwycony w 1939 roku, ten odważny alpinista wyznacza tryumf ludzkiego ducha nad naturą, z majestatycznym Czarnym Stawem Gąsienicowym w tle.

Oferujemy ten niezwykły obraz jako druk na płótnie lub płótnie premium, a także na papierze wysokiej jakości jako plakat. Możliwość wyboru rozmiarów pozwala dostosować ten unikatowy element dekoracyjny do Twojej przestrzeni. Odzwierciedlający ducha górskich ekspedycji i historyczny moment wspinaczki, stanie się on centralnym punktem każdego pomieszczenia.

Pełen detali i emocji, ten obraz to doskonała propozycja dla pasjonatów gór, historii, oraz tych, którzy cenią sobie wspinaczkę i odwagę. Dzięki wysokiej jakości reprodukcji, przenieś się w czasie i poczuj atmosferę Tatr z tamtych lat. To nie tylko element wyposażenia, to świadek przeszłości, który zainspiruje pokolenia.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane