Odkryj piękno Zakopanego dzięki wyjątkowemu drukowi, który przenosi nas w czasie do lat 30. XX wieku. Prezentowana fotografia to nie tylko doskonały element dekoracyjny, ale także fragment historii, który przybliży Ci atmosferę minionych lat w tym górskim kurorcie. Zimowa panorama Zakopanego, z charakterystyczną architekturą i malowniczymi Tatrami w tle, stanowi niezrównaną dekorację.

Ta czarno-biała fotografia z 1930 roku została starannie odrestaurowana, aby jako druk na płótnie premium lub jako wysokiej jakości plakat na papierze zachwycała głębią tonów i precyzją detali. Dodając ją do swojego wnętrza, stworzysz przestrzeń pełną charakteru, która będzie inspirować do refleksji nad pięknem polskich gór i bogactwem naszej historii. Wybierz spośród różnych dostępnych rozmiarów, aby idealnie dopasować tę unikalną dekorację ścienną do swojego domu, biura czy miejsca publicznego.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane