Zanurz się w epoce retro z naszą wyjątkową reprodukcją fotografii przedstawiającą mężczyznę malującego widok na słynne Morskie Oko i otaczające go majestatyczne szczyty Tatr. To unikatowe dzieło sztuki z 1930 roku przenosi nas w czasie do momentu tworzenia prawdziwego arcydzieła.

Wyprawa w przeszłość staje się możliwa dzięki wysokiej jakości druku na płótnie premium lub na papierze wysokiej jakości jako plakat. Dostępność w różnych rozmiarach pozwoli Ci dostosować obraz do Twojego wnętrza, tworząc oszałamiający akcent dekoracyjny w każdym pomieszczeniu.

Wzbogacająca kolekcja Regional Décor jest idealnym wyborem dla miłośników historii, romantycznych krajobrazów górskich i klasycznej fotografii. Ten wyjątkowy druk na płótnie wprowadzi do Twojego domu duszę dawnych lat, łącząc w sobie piękno natury i ludzkiego talentu. Rok zdjęcia: 1930

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane