Zagłęb się w historyczną atmosferę dawnych czasów z naszym unikatowym zdjęciem Krupówek w Zakopanem z roku 1935. Odbicie zatłoczonych ulic, pełnych życia nawet w największe mrozy, pozwala poczuć niezwykły duch epoki. Nasz druk na płótnie lub plakat to hołd dla polskiego dziedzictwa, który doskonale wkomponuje się w przestrzeń Twojego domu czy biura, stając się centralnym punktem rozmów.

Wybierz druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, aby każdy detal został oddany z największą precyzją. Dostępne w wielu rozmiarach, nasze reprodukcje pasują do każdego wnętrza, od nowoczesnych po tradycyjne. To nie tylko dekoracja – to fragment historii Zakopanego, który przeniesie Cię w czasie do chwili, gdy legendarna ulica tętniła życiem pod dawnych Krupówek. Rok zdjęcia: 1935

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane