Zanurz się w atmosferze historycznych wypraw z naszą wyjątkową fotografią z 1930 roku. Prezentowany tu obraz ukazuje dwóch turystów na tle surowego, lecz pięknego krajobrazu górskiego z Kośtlecem jako dominującym elementem.

Wprowadź do swojej przestrzeni ducha ekspedycji górskich i romantyzmu przyrody sprzed prawie wieku. Ta klasyczna fotografia jest doskonałym przykładem górskiego dziedzictwa, a jej detal i kompozycja są niezwykle intrygujące, przyciągając uwagę i stając się głównym punktem każdego wnętrza.

Druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat zapewnia trwałość i estetykę, dzięki czemu możesz cieszyć się tą sceną przez wiele lat. Wybierz spośród różnych rozmiarów i dopasuj do swojego domu, biura, czy każdego innego miejsca, które chcesz wzbogacić o element historyczny i nawiązujący do tradycji narciarskich.

Niech ten obraz stanie się nie tylko dekoracją, ale i inspiracją do przemyśleń o przeszłości, przygodzie i odkrywaniu nieznanego.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane