Przenieś się w czasie dzięki drukowi na płótnie przedstawiającemu Orlą Perć z 1934 roku. Ten czarno-biały obraz to wyjątkowe świadectwo historycznej przygody, ukazujące niewielką grupę turystów na jednym z najbardziej znanych szlaków górskich w Polsce. Ich postury i wyposażenie odzwierciedlają ducha tamtej epoki, a każdy szczegół został oddany z niebywałą dbałością.

Wybierz druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości i pozwól, by ten plakat stał się centralnym punktem Twojej przestrzeni. Czy to w domowym zaciszu czy w eleganckim biurze, ta dekoracja ścienna w mnogości dostępnych rozmiarów, łatwo wpasuje się w różnorodne aranżacje.

Dzieło to nie tylko ozdobi ściany, ale stanie się też pretekstem do opowieści o historii górskiej turystyki i jej zmieniających się obliczach. To również idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno gór i pragną mieć element historyczny w swoim otoczeniu. Niezwłocznie uczyn z tego obrazu część swojej kolekcji i dodaj swojemu wnętrzu wyjątkowy charakter.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane