Druk na płótnie premium zaprasza w podróż w czasie do serca polskich Tatr z archiwalną fotografią Kasprowego Wierchu z 1937 roku. Ten niezwykły obraz wywołuje nostalgię, ukazując górną stację kolei linowej, gdzie turyści i narciarze wypoczywają, podziwiając otaczającą ich majestatyczną przyrodę.

Dostrzegalny na obrazie dynamiczny krajobraz górski pozwoli odświeżyć wspomnienia każdego miłośnika gór, dodając do wnętrza element historii i niepowtarzalnego klimatu. Oferowany w druku na płótnie lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, stworzy ponadczasowy akcent dekoracyjny w Twoim domu lub biurze.

Dostępny w wielu rozmiarach, ten druk na płótnie lub plakat pozwoli idealnie dopasować go do przestrzeni, tworząc unikatowy element dekoracyjny. Wybierając ten produkt, zyskujesz nie tylko dekorację, ale też kawałek historii, który przeniesie Cię w świat górskich przygód sprzed dziesięcioleci.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane