Odkryj piękno Tatr zimą na naszym wyjątkowym druku na płótnie prezentującym turystów wypoczywających na słynnej Gubałówce. Ten klasyczny obraz, utrzymany w czarno-białej estetyce, doskonale oddaje atmosferę minionych lat i jest doskonałym przykładem polskiej historii turystycznej. Zaprojektowane, by zachwycać i inspirować, nasze dzieło jest dostępne w różnych wymiarach, dopasowanych do Twojego domu czy biura.

Zachowaj wspomnienia z narciarskich wypraw lub zachwyć się dawno minioną erą wypoczynku w górach dzięki tej fotografii z 1935 roku. Każdy miłośnik gór i nostalgii odnajdzie w tym obrazie coś dla siebie, co sprawi, że będzie to znakomity element dekoracyjny. Nasze druki wykonujemy na papierze najwyższej jakości oraz na płótnie premium, co gwarantuje głębię barw i szczegółowość odwzorowania, które z pewnością przyciągną uwagę każdego gościa.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane