Ożyw swoje przestrzenie mieszkalne duchem minionych lat z tym wyjątkowym drukiem na płótnie przedstawiającym góralski zaprzęg z 1933 roku. Ta czarno-biała fotografia emanuje nostalgiczną aurą, przenosząc kawałek historii wprost na ściany Twojego domu czy biura.

Zachwyć się detalami tej starannie odwzorowanej sceny - od sielskiego krajobrazu górskiego, poprzez autentyczność tradycyjnego stroju górala, aż po wyrazistą sylwetkę silnego konia. Dzięki wyjątkowej jakości druku na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, każdy element tej historycznej fotografii został precyzyjnie uchwycony, aby zapewnić wizualną przyjemność i add a unique character to the ambience of any space. Idealny dla miłośników gór i narciarstwa, ten obraz można wybierać w wielu rozmiarach, by idealnie dopasować się do Twoich potrzeb.

Niech ten unikatowy druk na płótnie stanie się kapsułą czasu, która wprowadzi Twoich gości w nostalgiczny klimat i dodatkowo udekoruje Twoje wnętrza. Zapewnij sobie element dekoracyjny z głębią historycznej narracji i zauważalnym pięknem.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane