Odkryj urok turystyki zimowej z lat 30. dzięki temu historycznemu zdjęciu. Odwzorowanie zimowego krajobrazu Zakopanego, pełnego autentyczności i ducha tamtej epoki, to sztuka, którą teraz możesz mieć w swoim wnętrzu. Nasz wydruk ukazuje grupę narciarzy przemierzających śnieżne ulice, z tradycyjnym zaprzęgiem konnym i góralem w tle, co czyni go wyjątkowym świadectwem polskiej kultury góralskiej.

Zachęcamy do wyboru wydruku na premium płótnie lub wysokiej jakości papierze, aby każdy detal tej malowniczej sceny był perfekcyjnie odwzorowany. Dostępność w wielu rozmiarach pozwala na dostosowanie obrazu do osobistych potrzeb dekoracyjnych, zarówno w domowym zaciszu, jak i eleganckim biurze. Zaakcentuj swoje zamiłowanie do historycznych scenerii i wyjątkowych momentów z przeszłości górskiej turystyki.

Wybór tego wydruku to nie tylko dekoracja, to również hołd dla tradycji i szacunek dla dziedzictwa narciarstwa. Pozwól sobie na nostalgiczny akcent w Twoim wnętrzu, niech ten obraz będzie mostem łączącym pokolenia miłośników śniegu i narciarstwa. Rok zdjęcia: 1935, zimowa idylla z Zakopanego czeka, aby zdobić Twoją przestrzeń!

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane