Odkryj niezwykłą atmosferę polskich Tatr z lat 30. XX wieku, dzięki naszemu unikalnemu produktowi – druk na płótnie lub wysokiej jakości papierze jako plakat. Przenieś się w przeszłość i poczuj klimat epoki z naszym wyjątkowym zdjęciem przedstawiającym owce w Dolinie Pięciu Stawów. To nie tylko dekoracja, to kawałek historii zamknięty w obrazie.

Spokojna scena z 1930 roku, gdzie stado owiec pasie się wśród wyjątkowego krajobrazu Tatr. Oferujemy różnorodność rozmiarów, aby idealnie komponowały się z Twoją przestrzenią – niezależnie od tego, czy chcesz ozdobić domowy salon, czy eleganckie biuro.

Nasze wydruki na płótnie premium i papierze gwarantują wysoką jakość i długowieczność. Detale zdjęcia, takie jak tekstura sierści owiec czy malowniczy tatrzański krajobraz, zostały oddane z niezwykłą precyzją. Pozwól sobie na kawałek historii i natury zaklęty w jednym obrazie, który będzie atrakcyjnym dodatkiem do każdego wnętrza.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane