Zanurz się w historii polskich gór dzięki temu wyjątkowemu zdjęciu z 1937 roku przedstawiającemu Kasprowy Wierch. Odkryj na nowo magię zimowych krajobrazów Tatr, które zostały uchwycone w porywającej panoramie.

Prezentowany produkt to druk na płótnie, płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat, który przenosi nas w czasie, ukazując szczyty górskie w tle i wspaniałą atmosferę wśród narciarzy i turystów na górnej stacji kolei linowej. Dzieło to stanowi idealny element dekoracyjny dla miłośników nostalgicznych zdjęć, górskiego wypoczynku i wszystkich, którzy chcą poczuć ducha przeszłości we własnym domu.

Wybierz swój wymarzony rozmiar i spraw, by Twój dom czy biuro zyskały niepowtarzalny charakter. Przywołaj klimat dawnych lat, ciesząc się detalem i jakością wykonania naszych druków. Oferujemy profesjonalne wydruki, które są synonimem trwałości i estetyki.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane