Podróżuj w czasie dzięki zapierającemu dech w piersiach drukowi na płótnie przedstawiającemu Kasprowy Wierch z 1937 roku. Ta wysokiej jakości reprodukcja przenosi Cię na taras górski stacji narciarskiej, gdzie widać grupę narciarzy i turystów delektujących się wspaniałymi chwilami po dniu pełnym aktywności na stokach.

Obraz, dostępny zarówno jako plakat premium jak i druk na płótnie, uwiecznia niesamowitą atmosferę i detale epoki z widokiem na majestatyczne szczyty Tatr. Zostań posiadaczem unikatowego elementu dekoracyjnego, który swoim historycznym urokiem ociepli wnętrze Twojego domu lub biura. Każda kopia, oferowana w różnych rozmiarach, została przygotowana z największą starannością, aby odzwierciedlać autentyczność i unikalny klimat górskiego kurortu z dawnych lat.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane