Skijöring na Krupówkach

Kategoria Podhale i Tatry Ref AMA0062
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1935

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Oddaj się nostalgii zimowych chwil z unikatową fotografią skijöring na Krupówkach, która przeniesie Cię w sam środek zakopiańskiego życia z 1935 roku. Ten historyczny wydruk wyraża esencję zimowej aktywności i kultury, jest idealny dla każdego, kto ceni sobie retrospekcję i szyk z dawnych lat.

Wybierz wydruk na płótnie premium lub plakat na papierze wysokiej jakości i poczuj magię przedwojennego Zakopanego, przypatrując się każdemu szczegółowi - od zabytkowej architektury po tradycyjne stroje. To wyjątkowy obraz, który przyciąga wzrok, wręcz zapraszając do zimowego świata sprzed lat. Dostępny w wielu rozmiarach, nasz wydruk znajdzie swoje miejsce w Twoim domu, wnętrzach publicznych lub biurze.

Ożyw wystrój swojego pomieszczenia pejzażem miejskim pełnym historii. Nie jest to tylko dekoracja; to piękna pamiątka kulturowa i okno na życie narciarskie w historycznym Zakopanem, które przekona nawet najbardziej wymagających miłośników sportów zimowych i polskiej spuścizny kulturalnej.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane