Wyjątkowa podróż w czasie i przestrzeń, druk na płótnie lub premium płótnie oraz plakat na papierze wysokiej jakości Potez XV to ekskluzywny dodatek do każdego wnętrza. Ten historyczny wydruk, przedstawiający francuski samolot w polskim malowaniu z 1924 roku, to perfekcyjne połączenie pasji do lotnictwa i miłości do piękna polskich Tatr.

Łomnica, wyłaniająca się z tła, nadaje żwawości kompozycji i podnosi wartość historyczną. Poczuj wiatr historii, który wieje z tego wydruku na płótnie, przenosząc Cię nad majestatyczne szczyty Tatr, gdzie czas zdaje się zatrzymać. Każdy detal i autentyczne barwy zostały starannie odwzorowane, gwarantując, że ten wydruk jest niepowtarzalnym dziełem sztuki.

Wspaniale komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych przestrzeniach, będąc mocnym akcentem w salonie, biurze czy prywatnej bibliotece. Wydruk wysokiej jakości dostępny w różnych rozmiarach, umożliwi idealne wpasowanie w Twoje ściany. Niech Potez XV stanie się codziennym źródłem inspiracji i oknem na historię, które zawsze przyciąga wzrok.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane