Czy poszukujesz niezwykłej dekoracji ściennych, która przeniesie Cię w czasie do złotej ery motoryzacji? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - oto wydruk z II Międzynarodowego Wyścigu Tatrzańskiego z 1928 roku, ukazujący historyczny wyścig samochodowy w sercu malowniczych Tatr.

Ten wysokiej jakości druk na płótnie lub plakat oddaje unikalną atmosferę tamtych lat, ukazując samochód wyścigowy w akcji na tle majestatycznego krajobrazu górskiego. Dedykowany zarówno miłośnikom klasycznych samochodów, jak i wszystkim, którzy cenią sobie historię motoryzacji lat 20.. Z pewnością stanie się głównym punktem wnętrza, dodając mu charakteru i elegancji.

Oferujemy ten niezwykły wydruk na płótnie premium lub na papierze wysokiej jakości, co gwarantuje zachowanie każdego detalu i jakości obrazu na lata. Wybierz spośród różnych rozmiarów, aby dopasować wydruk do swojego wnętrza, czy to będzie domowy gabinet czy salon. To również doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto ceni sobie oryginalność i elegancję połączoną z duchem przeszłości.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane