Zachwyć się historyczną głębią i pięknem tradycji góralskiej, dzięki wyjątkowemu wydrukowi przedstawiającemu Górali w drodze na Równię Krupową z 1935 roku. Ta niezwykła fotograficzna podróż w czasie, udostępniona jako druk na płótnie premium lub plakat papierowy wysokiej jakości, wprowadzi Cię w sam serce polskich obchodów Święta Zimy.

Odczuwaj atmosferę tego wyjątkowego czasu za każdym razem, gdy spojrzysz na precyzyjnie odwzorowane detale: od tradycyjnych strojów góralskich po zaprzęgi konne i malownicze tło polskich gór. Każdy element tej czarno-białej kompozycji opowiada historię i celebrowanie kultury góralskiej z nieprzemijającą pasją.

Wydruk dostępny jest w różnorodnych rozmiarach, aby dopasować się do Twojego wnętrza, zarówno o klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. To pozycja idealna dla każdego, kto ceni polskie dziedzictwo kulturowe i chce dodać swojemu otoczeniu historycznego charakteru. Niezależnie od tego, czy umieścisz go w domu, czy w biurze, ta fotografia z 1935 roku z pewnością stanie się centralnym punktem przestrzeni i tematem do rozmów.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane