Narciarz na Hali Gąsienicowej to wyjątkowe zdjęcie, uchwycające nostalgiczny klimat polskich gór z roku 1935. Ten klasyczny obraz jest idealny dla osób poszukujących dodatku retro do swoich wnętrz.

Fotografia w tonacji czarno-białej przedstawia narciarza w tradycyjnym stroju, który podziwia zapierające dech w piersiach zimowe pejzaże. Z uwagą obserwuje on sylwetki górskich budynków, wśród których wyróżnia się budynek Polskiej Akademii Nauk oraz schronisko dla taterników, dodając fotografii historycznego charakteru.

Dostępna w formie druku na płótnie, płótnie premium oraz jako plakat na papierze wysokiej jakości, ta fotografia stanie się eleganckim elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia. Możliwość wyboru różnych rozmiarów umożliwia idealne dopasowanie do przestrzeni, zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach.

Kategoria Podhale i Tatry Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane